SUHTLUS – SEE ON KÕIK

Kui teil on küsimusi, pöörduge meie poole teletonitsi, e-kirja teel või kontaktvormi kaudu.

Oleme alati dialoogiks avatud.

Meie kontaktid Helistage meile

VÕIMALIK, ET MEIL ON TEIE KÜSIMUSELE JUBA VASTUS OLEMAS. PALUN LUGEGE LÄBI KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:

Kuidas tellimust vormistada?

Tellimuse vormistamiseks peate saama meie partneriks. Selleks täitke vorm meie kodulehel ja saatke meile. Vaatame teie taotluse läbi ja võtame teiega esimesel võimalusel ühendust. Kui teie ettevõte vastab kõigile koostöötingimustele, sõlmime teiega lepingu ja anname personaalse juurdepääsu Luboili tootekataloogile.

Kui suur on minimaalne tellimus?

Minimaalne tellimus on 1 kaubaühik (1-liitrine väiketaara). Alla ühe kasti autoõli või teiste määrdeainete tellimisel me tellimust teile kohale ei toimeta – tellimuse saate kätte meie esindusest.

Mida teha, kui tean ainult auto mudelit?

Meie spetsialistid aitavad vajaliku kauba valida ka auto mudeli põhjal. Te saate alati ühendust võtta meie tugiteenistusega ja toodete kohta küsimusi esitada või soovitusi saada, samuti tehnilisi karakteristikuid täpsustada.

Kas tellida saab ka kaupu, mida kataloogis ei ole?

Kuna meil on selles valdkonnas piisavalt kogemusi, oleme korduvalt kokku puutunud päringutega toodete kohta, mida kataloogis ei ole. Meil on võimalik tarnida õlisid ja määrdeaineid väljaspool kataloogi. Kaupade tellimiseks pöörduge palun Luboili tugiteenistuse poole e-posti aadressil info@luboil.ee või võtke meiega ühendust telefonil +372 644 6006.

Millised on maksetingimused?

Tasumine toimub tellimuse vormistamisel genereeritava arve alusel. Tasumine on võimalik panga otselingi kaudu. Makseid tohivad teha ainult juriidilised isikud.

Kas teil on ka järelmaksu võimalus?

Üldjuhul seab meie ettevõte partneritega sisse pikaajalised suhted. Võtame lepingu koostamisel arvesse tellimuste mahte, aga ka teie ettevõtte individuaalseid vajadusi. Arvestades kõiki koostöönäitajaid teie ettevõttega saame määrdeainete ja autoõlide tellimisel individuaalselt pakkuda järelmaksu. Kui leping järelmaksu ette ei näe, aga teie ostude maht ajapikku oluliselt kasvab, võime kaaluda lepingutingimuste ümbervaatamist.

Kas suures koguses tellimisel on võimalik saada soodustust?

Luboil pakub igale kliendile individuaalset teenindust. Hulgi on määrdeaineid ja autoõlisidvõimalik soodustusega saada kui saadate meile päringu individuaalse hinnapakkumise saamiseks. Soodustuse summa sõltub tellimuse mahust, tarnetähtaegadest ja veotingimustest.

Kui pikad on tarnetähtajad?

Eesti piires toimetatakse autoõlid ja määrdeained kohale 24 tunni jooksul ja see on tasuta. Minimaalne tellimus, mille puhul on kohaletoimetamine võimalik, on 1 kast. Väljapoole Eestit toimetatakse autoõlid ja määrdeained kokkuleppe alusel sõltuvalt tarnemahust ja -suunast.

Millistel suundadel on tarnimine võimalik?

Hulgi tarnime autoõlisid ja määrdeaineid Eestisse, Lätti, Leetu, Soome jaRootsi. Tarnetingimused kooskõlastatakse eelnevalt.

Kas tellimus on kindlustatud?

Meie ettevõte toimetab kaupa kohale oma või partnerite veokitega ja kõik veosed on kindlustatud. Lisakindlustuse vajaduse korral kooskõlastatakse tingimused individuaalselt.

Millises taaras kaupa kohale toimetate?

Autoõlid ja määrdeained meie kataloogis on 6 erinevas taaras – väiketaara alates 1-liitristest kanistritest, maksimaalselt võimalik taara – 205-liitrised vaadid. Minimaalne tellimus koos kohaletoimetamisega on 1 kast väiketaaras.

Kui kaua tuleb tellimust oodata, kui kaupa ei ole laos kohapeal?

Kui avastasite, et kataloogis olevat teile vajalikku mootoriõli või teist määrdeainete kategooriat laos hetkel ei ole, saame vajaliku kauba tellida. Tarneaeg sõltub tellimuse suurusest ja kooskõlastatakse eelnevalt.

Kuidas lojaalsussüsteem töötab?

Ükskõik millise kategooria autoõlide ja määrdeainete hulgiostu korral arvutatakse teile boonuspunktid. Kogutud punkte saate kasutada meie kataloogist boonustoodete ostmiseks.

Kuidas lojaalsussüsteemi kasutada?

Luboili lojaalsussüsteemi kasutamiseks peate sõlmima Luboiliga õlide ja teiste määrdeainete hulgiostulepingu. Pärast lepingu sõlmimist saatemeie süsteemis personaalse juurdepääsu tootekataloogile ja boonustoodete kataloogile. Seejärel lisanduvad teie personaalsele kontole pärast igat ostu boonuspunktid, mille eest saate soetada erinevaid kaupu ja turundusmaterjale.

Kas lojaalsussüsteemi tooteid saab soetada ostmata neid kataloogist?

Kui te ei ole veel kogunud kauba ostmiseks vajalikku arvu boonuspunkte, võite toote ostatavahinnaga.

Kuidas saada partneriks?

Selleks, et saada Luboili partneriks, täitke vorm meie kodulehel ja saatke meile. Vaatame teie taotluse läbi ja võtame teiega esimesel võimalusel ühendust. Kui teie ettevõte vastab kõigile koostöötingimustele, sõlmime teiega lepingu ja anname personaalse juurdepääsu Luboili hulgimüügikataloogile.

Millised on Luboiliga koostöö eelised?

Meie ettevõte pakub kõrgetasemelist klienditeenindust ja tehnilist tuge ning mis kõige tähtsam – naftatööstuse suurimate tootemarkide kvaliteettooteid.
Luboil teeb koostööd selliste auto-, põllumajandus- ja tööstusõlide ja määrdeainetesuurtootjatega nagu Agrinol, MPM, Neste ja ENI. Toimetame tellimused Eesti piires ja Balti riikidesse kohale lühikeste tähtaegadega ja nii väikeselitraažilistes kui suuretonnaažilistes mahutites.

Mida teha kasutatud õliga?

Üks sagedamini esitatavaid küsimusi meie klientidelt on kasutatud õli utiliseerimise küsimus.

Me hoolime keskkonnast ja seepärast pakume oma klientidele lisateenusena kasutatud õli utiliseerimist. Üksikasjade täpsustamiseks pöörduge meie poole telefoni teel või e-posti aadressil info@luboil.ee.

Kas te saate ise vajaliku toote valimisel abiks olla?

Meie meeskond suudab anda tehnilist teavet kõigi meie müüdavate toodete kohta. Samuti saame teid aidata optimaalse toote valimisel, olgu see siis auto-, transmissiooni- või mõni muu õli või määre.

Kuidas saada lisajuhiseid ja tehnilisi dokumente?

Täiendavate juhiste või toodete tehniliste dokumentide saamiseks pöörduge palun meie poole e-posti aadressil info@luboil.ee.