Üldtingimused

 1. Müügitingimused reguleerivad õigusi ja kohustusi, mis tekivad Luboil.ee/Luboil OÜ (edaspidi: Müüja) e-poe kliendi ja Ostja (edaspidi: Klient) vahel kaupade (edaspidi: Kaup/Kaubad) ostmisel.
 2. Kõik Luboil.ee e-poes esitatud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 3. Luboil OÜ jätab endale õiguse müüdava Kauba müügitingimusi ja hindu muuta. Nimetatud muudatused kuvatakse e-poes www.luboil.ee.
 4. Tellimuse vormistamiseks saate registreeruda e-poes www.luboil.ee, kuid Kaupa on võimalik soetada ka registreerumata.
 5. Sisseoste on võimalik teha nii era- kui ka juriidilistel isikutel.

Kaupade tarnimine ja üleandmine

 1. Pärast müügilepingu jõustumist (pärast Kliendi poolt arve tasumist) täidab Luboil tellimuse ja edastab selle edasiseks Kliendile tarnimiseks oma logistikapartneritele.
 2. Tellimuse töötlemine toimub pärast makse laekumist.
 3. Kohaletoimetamine on võimalik e-poes www.luboil.ee täpsustatud viisidel.
 4. Tellimuste toimetamine Eesti saartele sõltub valitud kohaletoimetamisviisi tingimustest. Saartele toimetamine võib pärast Kauba üleandmist logistikaettevõttele võtta aega kuni 5 tööpäeva.
 5. Kohaletoimetamise viivituste vältimiseks on Klient kohustatud eelnevalt sisestatud kontaktandmete õigsust kontrollima.
 6. Kauba lepingutingimustele mittevastavuse korral on Kliendil õigus:
  • Kaup vastavalt kauba tagastamise reeglitele tagastada;
  • nõuda Kauba tagastamist vastavalt tagastamise tingimustele.
 7. Luboil OÜ ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viibimise eest, kui Kaubad on logistikapartnerile õigeaegselt üle antud ja kohaletoimetamise viibimine on seotud transpordiettevõtte tegevusega.
 8. Kaupa on võimalik kätte saada lao tööajal, s.o. kell 09.00 kuni 17.00 kohapeal aadressil: Vana-Narva mnt 24, Maardu.

Kauba tagastamine ja garantii

 1. Juhul, kui Klient on otsustanud Kauba tagastada, on ta kohustatud meiega viivitamatult ühendust võtma. Oma otsusest tuleb teavitada kirjalikult aadressil: info@luboil.ee.
 2. Kaupa, mis teile mingil põhjusel ei sobi, saab asendada või tagastada, kui tarnitud Kaupa pole kasutatud, seda pole lahti pakitud ega see pole oma kaubanduslikku välimust kaotanud. Kliendil on õigus nõuda soetatud Kauba analoogse või muu ettevõtte Kauba vastu välja vahetamist 14 päeva jooksul alates Kauba ostmise kuupäevast, esitades Kauba nimetatud Müüjalt ostmise tõendid.
 3. Juhul kui Müüjal pole võimalik Kaupa asendada, on Kliendil õigus Kaup müüjale 14 päeva jooksul tagastada ja saada selle eest tasutud summa tagasi.
 4. Juhul kui asendatava Kauba maksumus on suurem kui algselt ostetud Kaubal, on Klient kohustatud nende vahe hüvitama.
 5. Tagastamisele ei kuulu:
  • kahjustatud või avatud originaalpakendiga Kaup;
  • kasutatud Kaup;
  • Kaup, mida pole Luboil OÜ kauplusest soetatud.
 6. Kauba asendamiseks või tagastamiseks on Klient kohustatud saatma müüjale kirjaliku taotluse, näidates ära tagastamise põhjuse ja probleemi kirjelduse. Kirjalikule taotlusele tuleb lisada kauba Luboil OÜ-st ostmist kinnitav arve.
 7. Klient kohustub hiljemalt Kauba kättesaamise päevast 14 päeva jooksul pärast e-poest www.luboil.ee ostu sooritamist kahjustamata originaalpakendis kauba Luboil OÜ-le tagastama.
 8. Kaup on võimalik tagastada meie esindusse aadressile Harjumaa, Maardu linn, Vana-Narva mnt 24, 74114 või kohaletoimetamisteenust kasutades, meid sellest eelnevalt teavitades.
 9. Me ei hüvita saatmis- ega kohaletoimetamiskulusid. Kauba tagastamise postikulud jäävad Kliendi kanda.
 10. Pärast Müüja poolset Kauba kättesaamist tagastatakse Kliendile Kasutamata Kauba tagastamise summa 14 kalendripäeva jooksul.
 11. Juhul kui teil tekivad Kauba kohta küsimused või kaebused, kirjutage meie e-postile: info@luboil.ee.
 12. Kirjalikku pretensiooni läbivaatamise õigus on kuni 7 kalendripäeva.
 13. Müüja otsusega mittenõustumisel on Kliendil (eraisikul) tarbijakaitseameti poole pöördumise õigus.